מונית מהרצליה לנתב"ג

מוניות מהרצליה לנתב"ג – מונית מהרצליה לשדה התעופה – רק 170 ש"ח | מוניות הכוכבים

במקרים רבים מתאפיינת התקופה שקודמת לטיסות לחו"ל בהרבה לחץ, בעיקר כאשר מדובר על טיסה של משפחה שלמה או טיסה למטרת חופשה ממושכת.

המשימות הרבות שיש לבצע לפני שמגיעים אל שדה התעופה עשויות להקשות מאוד על הטסים, שכן יש לארוז את המזוודות, להזמין מלונות, לתכנן את הטיול, להמיר כספים, לדאוג לפתרונות תקשורת, לדאוג לביטוח נסיעות וזוהי רק חלק מהרשימה. במילים אחרות ניתן לומר שהרגע הראשון שבו הטסים יכולים באמת להירגע הוא כאשר הם מתיישבים במונית ומתחילים לנסוע אל שדה התעופה.

ומה קורה במציאות? האם באמת ניתן להירגע בדרך אל שדה התעופה?

לצערנו, המציאות עשויה להיות שונה. פעמים רבות הנוסעים לשדה התעופה מזמינים מונית כאשר הם לא יודעים מה יהיה המחיר הסופי של הנסיעה. בסופו של דבר, המחירים עשויים להיות גבוהים ביותר ואף לעלות במקרה שמדובר על נסיעה ארוכה או נסיעה בלילה. במצבים אלו, הנוסעים, שגם כך משלמים לא מעט על החופשה שלהם, נאלצים להוציא סכומים גבוהים נוספים על הנסיעה.

כאן עשויה לעלות השאלה – מהי האלטרנטיבה? האם כדאי לבקש מחבר או בן משפחה לספק הסעה ולהעמיד אותו במצב לא נעים? (משום שהנסיעה ארוכה, דורשת זמן, עשויה להתקיים בשעות לא נוחות וכרוכה בתשלום על דלק) או האם כדאי לנסוע ברכבת ולהיסחב עם המזוודות והתיקים? אופציות אלו אינן טובות במיוחד, אך יש פתרון לבעיה.

 הבשורות המשמחות הן שעל ידי פנייה אל חברה שמציעה שירותי הסעות לנתב"ג, מקפידה על כל כללי הבטיחות, מחזיקה במוניות נקיות ומרווחות ומבטיחה מחיר נמוך שאינו משתנה, ניתן להסיר את הדאגות ולהתחיל את הטיול ברגל ימין.

מזמינים שירותי הסעות מ"מוניות הכוכבים" ושומרים על הארנק

באמצעות החברה שלנו – "מוניות הכוכבים" יכולים הנוסעים להיות רגועים. החברה שלנו מעסיקה נהגים מיומנים ומקצועיים שמקפידים על כל כללי הבטיחות והמוניות שלנו מרווחות ונוחות.

כמו כן, אנו מקפידים על עמידה בלוחות זמנים ואף מתעדכנים לגבי שעות הטיסות ושינויים בשעות בקביעות, אך לא בכך מסתכמים היתרונות של החברה שלנו.

אחד היתרונות הבולטים שלנו הוא המחירים שלנו. מחירי הנסיעות שלנו ידועים ונמוכים, כך לדוגמה תעלה נסיעה מהרצליה לשדה התעופה בסך הכל 150 שקלים במהלך היום. כל אדם שמעוניין לדעת מה יהיה מחיר הנסיעה מהעיר שבה הוא מתגורר לשדה התעופה, יכול להיכנס לאתר שלנו, להקליד את שם העיר שבה הוא גר ולקבל את המידע באופן מידי.

שירותינו ניתנים 6 ימים בשבוע, 24 שעות ביממה. ניתן להזמין את שירותי ההסעות שלנו ממש לפני שיוצאים מפתח הבית וניתן לבצע את ההזמנה מראש. כך או אחרת, אנחנו נגיע בדיוק בזמן ונבטיח שהנוסעים לא יאחרו לשדה התעופה ויוכלו להתנהל בצורה רגועה ונעימה.

במידה שאתם מעוניינים להזמין מאתנו שירותי הסעות לשדה התעופה, אתם מוזמנים ליצור אתנו קשר באמצעות הטלפון או על ידי מילוי הפרטים שלכם בטופס ההזמנה. שימו לב שתוכלו לבקש מאתנו לאסוף נוסעים מנקודה נוספת שנמצאת ביישוב שבו אתם מתגוררים בתוספת תשלום.

נשמח להסיע אתכם אל שדה התעופה, ועד אז – אנו מאחלים לכם חופשה מהנה.

דילוג לתוכן